X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : یکشنبه 28 مهر‌ماه سال 1392 در ساعت 08:50 ق.ظ ~ چاپ مطلب
نویسنده : بندرعباسی

عنوان : بهار در راه است


مصوبه جنجال برانگیز الحاق پارسیان به استان فارس این روزها منجر به حرکت خودجوش مردمی شد که طی سالها سکوت همه چیز را به نمایندگان واگذار کرده بودند غافل از اینکه آنان نه تنها مسئوولیت محوله را انجام ندادندبلکه دست به حراج استان هم زده اند و به جای پاسخگویی سکوت اختیار کرده اندو گاهی جسته و گریخته اعلام می کنند که ما از این مصوبه اطلاعی نداشتیم . شرم آور است. اما روی سخنم با نمایندگان محترم استان است.   

بدانید و آگاه باشید که این هرمزگان هرمزگان سابق نیست. 

سالها مردم پلی بودند برای رسیدن به منافع شخصی اتان. 

قمپز درکردن و یدک کشیدن نام پرطمطراق نماینده برای این مردم آب .نان.آبادانی و پارسیان نمی شود. 

شماها که پس از 4سال در مجلس عطسه می کنید و وقت خود را به نمایندگان استانهای دیگر واگذار می کنید در پیشگاه الهی و مردم مسئوول هستید. 

بدانید و به هوش باشید هرگز هرگز این مردم را دست کم نگیرید چرا که بهار هرمزگان در راه است.زمان ثبت : دوشنبه 22 مهر‌ماه سال 1392 در ساعت 11:28 ق.ظ ~ چاپ مطلب
نویسنده : بندرعباسی

عنوان : هرمزگان بیدار است


مصوبه الحاق پارسیان به استان فارس که توسط دستهای پشت پرده انجام شده است از قرارداد ترکمن چای هم ننگین تر است و این بی غیرتی و ظلم به مردم غیور و در صحنه هرمزگان در تاریخ ثبت خواهد شد و هرگز از اذهان خارج نخواهد شد.و بسی جای تاسف است که مسئولین سکوت کرده اند. و این یک شروع و آغاز یک راه برای هرمزگان و هرمزگانی هاست که حقوق خود را مطالبه کنند چرا که از نجابت مردم سوء استفاده شده و ظاهرا کسی پاسخگو نیست .اما دیگر همه چیز عوض شده و تمام موازنه های دستهای پشت پرده بهم خورده است . دیگر هرمزگانی ها بیدار شده اند و پیگیر خواسته های خود هستند و خواهند بود. تا کی سکوت .  تا کی باید شاهد اجحاف و ظلم باشیم . تا کی باید بومی های تحصیل کرده  در کنج خانه بپوسند و غیر بومی ها از استانهای همجوار اتوبوسی بیایند و استخدام شوند و بعد از چند صباحی استان را ترک کنند و خدمت به مردم هم که اصلا مفهومی ندارد. تا کی باید شاهد تحقیر و اهانت باشیم. تا کی باید شاهد آبادی استانهای دیگر با بودجه هرمزگان باشیم . مگر هرمزگانی ها چه کرده اند .آنقدر نجابت به خرج دادیم و سکوت کردیم که کارشان به جایی رسیده که استانمان را به حراج گذاشته اند و انگار ارث پدرشان را تقسیم می کنند.اما این هرمزگان هرمزگان سابق نیست .هرمزگان بیدار شده است . هرمزگان حقش را مطالبه می کند. این مصوبه ننگین و شرم آور یعنی تجاوز به خاک هرمزگان. و در پایان این که هرمزگانی تجاوز را تحمل نمی کند.